Na pobočke Ticketportálu v jednom z bratislavských nákupných centier moderátor Matej „Sajfa“ Cifra odštartoval predaj lístkov, na ktoré čakali niektorí fanúšikovi už od skorého rána. Priaznivec z Galanty čakal už od pol siedmej rána a dostali sa mu do rúk až hodinu po oficiálnom začiatku predaja. Najprv nešla v pobočke tlačiareň a nakoniec padol systém pre predaj vstupeniek, ktorý zaťažili aj tisícky ľudí kupujúcich cez internet.

Šialenstvo pri predaji lístkov si môžete pozrieť TU!

Záujem o lístky je enormný, ale veľa fanúšikov pri ich nákupe prežíva priam hororové chvíle, ktoré hraničia s nervovým zrútením. AK sa vám vôbec stránka načíta, tak pri predaji cez internet sa čaká v poradovníku. Ten však namiesto toho, aby klesal, sa skôr šplhá hore. „Ako je možne že hneď po prihlásení v 1 sekunde som 800 v rade (to ešte chápem) ale po 5 minútach som 5300 v rade a po ďalších pár minútach 11 500? Vysvetlenie?????,“ rozčuľuje sa na Facebooku Michal. A podobných komentárov pribúda.

FOTO Ovečkin má doma TOTO telo: Jeho manželka zhodila za mesiac viac ako 20 kíl!

"Systém funguje, ale nejdú nám tlačiť lístky. Problém sa snažíme riešiť," uviedla marketingová manažérka spoločnosti Ticketportal Stanislava Šebeňová. Neskôr sa už tlač rozbehla, ale spadol systém. Ešte väčšie problémy mali fanúšikovia, ktorí sa rozhodli kúpiť si vstupenky online na internete. Väčšina najdychtivejších sa viac ako hodinu vytrápila za obrazovkami a napriek tomu niektorí z nich vyšli naprázdno, lebo medzitým začal systém fungovať a najžiadanejšie balíčky vykúpili iní.

fff

Prvý desiati nemali vstupenky ani hodinu po spustení predaja.
Prvý desiati nemali vstupenky ani hodinu po spustení predaja.
Zdroj: Milan Hanzel

Ku vzniknutej situácii sa vyjadril aj šéf slovenského hokeja Martin Kohút. „Veľmi nás teší obrovský záujem fanúšikov o vstupenky na šampionát. Ten niekoľkonásobne presiahol záujem počas majstrovstiev sveta v roku 2011. Zvolili sme najskúsenejšieho partnera na poli predaja vstupeniek – spoločnosť Ticketportal. Tá má s predajom vstupeniek na tak veľké podujatie najväčšie skúsenosti, keď zabezpečovala predaj aj pre šampionáty v roku 2011 a 2015. Mrzia nás technické problémy, ktoré sprevádzali začiatok predaja. Boli sme ubezpečovaní od nášho partnera, že systém bude fungovať bezchybne. Nestalo sa tak, ale sme radi, že Ticketportal situáciu promptne riešil,“ uviedol Kohút.

Celú situáciu sledujeme a správu budeme aktualizovať!

Mohlo by vás zaujímať:

Sagan bol radšej v Španielsku ako doma, manželka mala čas premýšľať: Katka poslala do sveta záhadný odkaz

FOTO Najsexi upratovačka sveta je v ruskej KHL: Keď dvihla sukničku na ľade, hráči slintali!

FOTO Ronaldova bývalka to urobila opäť. Sexi Ruska šokovala outfitom: Bez podprsenky a s odhaleným rozkrokom