FOTO Plekanca a Vondráčkovú spojil Jágr: A takto to celé začalo!

Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) začiatkom augusta oznámili, že ich navonok idylické manželstvo je v troskách. Hoci rozprávkovému vzťahu už definitívne odzvonilo, ich láska spočiatku písala príbeh ako z romantického filmu. Pozrite sa s nami, ako to celé začalo!

Len málokto vie, že za zrodom vzťahu Tomáša Plekanca a Lucie Vondráčkovej stal práve hokejový Boh Jaromír Jágr. Prominentní manželia sa totiž zoznámili pred ôsmimi rokmi práve na akcii „Jágr tímu“. „Robím každý rok charitatívne stretnutie a tam sme sa tak trochu viac spoznali. Mimochodom na tejto akcii tiež spoznal svoju budúcu ženu, takže za toto mi je dlžný,“ zavtipkoval si Jarda ešte vlani v jari pre hokejový web Montrealu, za ktorý Plekanec háji farby dodnes.

Ako plynul čas s prominentnými manželmi, si môžete preklikať v našej FOTOGALÉRII

Dvojica si tam padla do oka na prvý pohľad, v apríli 2011 sa zasnúbili a svadobné zvony im ešte v ten istý rok zazvonili v pražskom trójskom zámočku. V januári sa im potom narodil prvý potomok Matyáš a v júni 2015, priviedla Lucie na svet svojho druhého syna Adama.

FOTO Už to nebude také ako predtým: Saganov Marlon začína vytŕčať zúbky!

Plekanec a Vondráčková tvorili jeden z najstabilnejších párov v českom šoubiznise a nikto by ani len netipol, že sa ich idylka jedného dňa skončí. Hoci Tomáš po oznámení rozchodu  požiadal verejnosť o rešpektovanie súkromia, na internete sa v momente strhla vlna špekulácií, čo môže byť dôvodom krachu ich vzťahu a vynorili sa dokonca aj také informácie, že hokejista to už dlhší čas ťahal s inou ženou. Novú milenku – českú tenistku Lucie Šafářovú v konečnom dôsledku o pár dní na to priznal aj samotný Plekanec.

Manželia si teraz nevedia prísť na meno a ich rozvodová bitka začína naberať čím ďalej, tým väčšie grády. V boji sú totiž športovcove nemalé majetky, z ktorých blondínka chce vyťažiť maximum. Ako sa táto telenovela napokon vyhrotí, sa ukáže až časom. Snáď sa to ale čo najmenej dotkne ich maloletých detí, ktoré aktuálne žijú spolu so speváčkou v prenajatom byte v Kanade.

Môže vás zaujímať:

FOTO Už to nebude také ako predtým: Saganov Marlon začína vytŕčať zúbky!

 

FOTO Gáboríkova žena bez zábran provokuje ako nikdy predtým: Páni, tomu sa povie pohľad pre Bohov!

 

Prvé FOTO Tatara v novom úbore: Pozrite sa, ako mu svedčí červený dres Montrealu!

 

 

 

Autor: cim
Video
Diskusia