FOTO krásnej manželky Marcinka nájdete TU!

Třincu pomohli k obhajobe aj piati Slováci. Vladimír Dravecký, Martin Gernát, Tomáš Marcinko, Patrik Hrehorčák a Miloš Roman boli súčasťou úspešného tímu. Prví traja menovaní sa pritom tešili aj z predošlého titulu. Tomášovi Marcinkovi na tribúnach okrem toho robila spoločnosť aj manželka Vladimíra s dcérkou Linou. Poslankyňa NR SR za stranu Za ľudí sa majstrovskými oslavami pochválila na Instagrame.

Na finále mal prístup obmedzený počet fanúšikov a kým predošlý titul oslavovali manželia ešte vo dvojici, tentoraz sa k nim pridala aj maličká dcérka. Tú si reprezentačný útočník po oslavách zobral na ruky a robil s ňou víťazné rozhovory pre české médiá. Malú Linu okrem otcovej náruče zaujímal najmä mikrofón. 

Zdá sa, že sympatická blondínka a populárna politička nosí svojmu manželovi šťastie. „V noci som sa Tomáša spýtala, či si myslí, že je to náhoda, že odkedy sme spolu, rok čo rok má medailu na krku. Sa zasmial, tak teraz neviem či isto pochopil tajomstvo svojho úspechu. Každopádne dve strieborné, dve zlaté - neni o čom. Uf, ďakujem,“ napísala v dobrej nálade Marcinková na Instagrame. Jej FOTO nájdete TU!