HORÚCE FOTO sexi brankárky nájdete TU!

Ak ste predtým meno Mikayla Demaiterová nikdy nepočuli, nevadí. Brankárku z mesta Chatham v kanadskej provincii Ontário počas jej krátkej kariéry stihli označiť za najkrajšiu na svete, pričom v bránkovisku veľkú dieru do sveta neurobila. Pred necelým rokom totiž s hokejom skončila. 

„Nadišiel čas povedať zbohom. Je čas otočiť stranu na ďalšiu kapitolu a posunúť sa v živote ďalej, prvýkrát nebude hokej pre mňa číslo jeden. Práve hokeju sa chcem poďakovať za miesta, na ktoré sme to spolu dotiahli,“ napísala 20-ročná Demaiterová minulý rok v apríli na Instagrame pod fotografiu, keď oznamovala koniec kariéry. Kráska podľa štatistík naposledy chytala v sezóne 2018/19 za tím Bluewater Hawks v súťaži PWHL a mala solídnu 90,9 percentnú úspešnosť zákrokov. 

Nikto netušil, aké budú ďalšie kroky blondínky s dokonalými krivkami, no po hokejovej kariére sa podľa všetkého vrhla na modeling a propagáciu rôznych produktov na sociálnych sieťach. Fanúšikov dráždi len sporo odetá a oblečenie jej na záberoch zakrýva len to najnutnejšie. Mikayla sa pri detailnejšom pohľade na jej postavu zrejme zverila do rúk plastického chirurga, aby jej prsia a zadok boli skutočne neprehliadnuteľné.

HORÚCE FOTO sexi brankárky nájdete TU!

To, čo 163 centimetrov vysoká Kanaďanka roky skrývala pod hokejovým výstrojom, teraz s radosťou ukazuje viac než 222-tisíc priaznivcom na Instagrame. Vyzývavé zábery zaostrené na obrovské prsia a pevný zadok, ktoré mužov privádzajú do zúfalstva, by dokázali roztopiť aj ľad v priebehu niekoľkých sekúnd.