Z Bratislavy sa do Prahy presúvala autom už v utorok ráno, hoci let mala až v podvečer. „To pre istotu, aby sme mali dostatok času a dorazili do Prahy včas. Radšej si tam počkáme na let do Soulu, akoby sme mali niečo zmeškať,“ prezradila Susan, ktorá letela v sprievode dvoch mužov z hokejového zväzu. Zo Soulu sa potom autobusom presunú do Pjongčangu.

Slovenskí hokejisti na úvod olympiády proti súperovi, z ktorého ide strach: Na Rusov s prekvapením v bráne!

Susan nezabudla ani na teplé oblečenie.
Susan nezabudla ani na teplé oblečenie.
Zdroj: Matej Kalina

FOTO Slovenskí hokejisti sa pred olympiádou ukázali v novom šate: Takto sme ich ešte nevideli!

„Doraziť by sme mali tak, že rovno pôjdem na zápas. Dúfam, že to stihneme. Som trošku nervózna z tej cesty a pochopiteľne aj z prvého zápasu s Ruskom,“ konštatovala pani Ramsayová. S manželom je v každodennom kontakte.„Telefonujeme si raz za deň a potom mi píše a posiela fotky. Veľmi si to tam užíva v olympijskej dedine. Hovoril, že si poctivo umýva ruky, ale že tam všetko dezinfikujú, aby sa vírus nešíril,“dodala. Aj preto v jej batožine nechýbajú potrebné rekvizity.

Susan nesie manželovi sladkosti, ale aj hygienické pomôcky.
Susan nesie manželovi sladkosti, ale aj hygienické pomôcky.
Zdroj: Matej Kalina

Veterán Nagy si odkrúti premiéru na olympiáde: Neuveríte, s akým problémom bojuje na staré kolená

„Okrem teplého oblečenia mám so sebou špeciálne hygienické utierky a dezinfekčnú vodičku. Manželovi nesiem zopár sladkostí, čokoládky a arašidové maslo, ktoré má veľmi rád,“ dodala. V skupine sa naši reprezentanti stretnú aj s Amerikou. Natíska sa preto otázka, komu bude Susan držať vlastne palce.„Slovákom a celá moja rodina so mnou. Všetci doma v Amerike sledujú olympiádu. Keď Nasťa skončila na druhom mieste, synovec mi napísal – máme striebro,“ uzavrela manželka reprezentačného trénera.

Do Pjongčangu vyrazila s veľkým kufrom.
Do Pjongčangu vyrazila s veľkým kufrom.
Zdroj: Matej Kalina