Reakcie divákov na reláciu Gáboríka s Valábikom nájdete TU!

Hoci obaja hokejisti majú s kamerami bohaté skúsenosti, moderovať vlastnú reláciu je zjavne úplne iný svet. Zatiaľ čo Gáborík bol počas kariéry zvyknutý na rozhovory, z Valábika sa po kariére stal rešpektovaný spolukomentátor hokejových stretnutí a práca pred kamerami mu nerobila najmenší problém. Od 6. októbra si diváci môžu vychutnať ich úspešný podcast aj na televíznych obrazovkách, no dvojica sa teraz presviedča, že pred zapnutými kamerami sa pracuje úplne inak.

Zatiaľ čo v podcastoch si nemuseli dávať pozor na jazyk a mohli byť uvoľnení ako počas debaty na pive, na obrazovke pôsobia zatiaľ obaja strnulo a v akomsi kŕči. Hoci ich relácia ponúka aj necenzurovanú verziu v sobotu po 22.00, prvé diely fanúšikov neoslovili a kritika sa sypala nielen na Gáboríka s Valábikom, ale aj na výber ich hostí. Do štúdia zatiaľ zavítali Ľubomír Višňovský, Adela Vinczeová a Sajfa. 

„Nemá to vôbec šmrnc, dynamiku. Tí dvaja veľkí hokejisti pozerajú po sebe a nevedia reagovať. Máme na to aj iných ľudí, ktorí by tomu dali ten správny šmrnc,“ posťažovala sa Mária na Facebooku RTVS. „Nápad na reláciu ešte ujde, Valábik o.k., Gáborík - určite by tam mohol byť aj niekto lepší, napríklad Laco Borbély. Hostia - čistá katastrofa, v podstate nepozerateľné (až na výnimky ako Višňovský). Koho už môže zaujať hosť ako Adela alebo Sajfa?“ pridal sa ku kritike Daniel. Našli sa však aj diváci, ktorí boli s televíznymi časťami spokojní a výkony hokejových hviezd si pochvaľujú. Reakcie ľudí nájdete TU!

REAKCIU VALÁBIKA NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE