Horúce FOTO Demaiterovej nájdete TU!

Ak ste predtým meno Mikayla Demaiterová nikdy nepočuli, nevadí. Brankárku z mesta Chatham v kanadskej provincii Ontário počas jej krátkej kariéry stihli označiť za najkrajšiu na svete, pričom v bránkovisku veľkú dieru do sveta neurobila. Pred necelým rokom totiž s hokejom skončila. 

Kráska už počas kariéry na sociálnych sieťach dráždila fanúšikov a mužov fotografiami v plavkách a v šteklivých pózach. Mikayla nemala najmenší problém odhaliť to, čo skrývala pod výstrojom a práve telo ju dnes živí. Nie však už v bránkovisku, ale v online priestore. Blondínka sa totiž vrhla na modeling a propagáciu rôznych produktov na sociálnych sieťach.

Tie však pri pohľade na mladučkú sexbombu nikoho nezaujímajú, pretože každý si ide oči vyočiť na jej dokonalých krivkách. Demaiterová mala sexi telo ešte počas kariéry, no po nej sa zverila do rúk plastického chirurga a jej beztak už veľké prsia nabrali obrie rozmery. Dnes je jej obvod hrudníka vďaka silikónovým implantátom skutočne neprehliadnuteľný. Veď posúďte sami!

Horúce FOTO Demaiterovej nájdete TU!