POZRITE SA NA NESPÚTANÚ KRÁSNU NOVEJ JÁGROVEJ LÁSKY

Branišová priznala, že rovnako, ako väčšina českého národa sledovala hokej iba počas konania majstrovstiev sveta a olympijských hier. Odkedy sa však dala dokopy s legendárnym Jágrom, všetko sa od základov zmenilo. „Teraz to prežívam, ako by som ho sama hrala. Očakávam pár šedivých vlasov, než táto sezóna skončí,“ nechala sa počuť príťažlivá hnedovláska na svojom instagramovom profile.

Dlhonohá modelka narážala na fakt, že jej láska bojuje s kladianskými Rytiermi v play off druhej najvyššej hokejovej súťaže o postup medzi elitu. Jágrov tím čaká ešte dlhá cesta, aby sa im to podarilo. „Verím, že budúci rok bude extraliga!“ povedala svojrázne Dominika Branišová.

Legendárny Jágr nosí na hlave prakticky celú kariéru hustú hrivu. Najmä v jeho začiatkoch v NHL si ho ľudia okrem skvelých výkonov zapamätali vďaka nej. „Kedysi mi jedna starenka povedala. Chlapče, chlapče, tvoja sila je vo vlasoch,“ smial sa Jarda. Jeho priateľka má však len ešte len 26 rokov a šedín by sa nemala obávať. „Vlasy som nemala nikdy farbené, takže aj vďaka tomu sú zdravé," pochválila sa sexi modelka.