Rozkošné zábery Sekeru spolu so synčekom si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Hokejista roka 2016 sa pred sobotňajším duelom na Kaufland Cupe poďakoval svojim rodičom, ktorí ho viedli k športu, manželke, reprezentačnému trénerovi Craigovi Ramsaymu, všetkým spoluhráčom a aj zväzu.
Sekeru to už k návratu na ľad neťahá, no v budúcnosti chce ostať pri hokeji. „Pozriem si výsledky a tam to končí. Prehovárali ma, no telo už povedalo dosť. Chodím ešte dvakrát do týždňa na ľad so synom alebo malými deťmi. Celý život som robil v hokeji. Chcel by som trénovať malé deti a vychovať talenty. Zároveň je môj cieľ podporiť rast športu v Prievidzi a okolí,“ skonštatoval Sekera.
Sekera ukončil aktívnu hráčsku kariéru tento rok v lete, aby sa mohol naplno venovať svojej rodine. Má dvoch synov a ako sám priznal, jeden mu trochu „ušiel“, keďže sa narodil v Kanade, keď on bol na cestách po klziskách NHL. Mladšiemu synčekovi už pred pôrodom diagnostikovali vážnu poruchu srdca, ale našťastie sa nepotvrdila, ale stále bola vážna. Absolvoval 8-hodinovú operáciu srdca.  „Potom ležal dlhých sedem týždňov na JIS-ke, kde sme sa s manželkou pri ňom striedali. Doma sme totiž mali ešte druhého, staršieho 2,5-ročného syna Marka, takže sme sa museli starať aj o neho. Bolo to veľmi ťažké obdobie,“ priznal pre Nový čas. Našťastie sa to má vekom upraviť a je možnosť, že chlapček bude môcť dokonca športovať. Otca sprevádzal spolu s mamou a starším Markom na ľad Zimného štadióna Ondreja Nepelu pred sobotňajším zápasom Slovenska proti Lotyšsku na Vianočnom Kaufland Cupe.

Rozkošné zábery Sekeru spolu so synčekom si pozrite vo FOTOGALÉRII!