FOTO Gáboríkovcov a luxusnej jachty nájdete TU!

Gáboríkovi a jeho manželke Ivane sa narodil ich prvý potomok v noci z 19. na 20. mája. Prominentný pár si dcérku Bellu užíva plnými dúškami a hoci dievčatko nemá ešte ani tri mesiace, momentálne sa s rodičmi nachádza na lodi v Chorvátsku, kde rodina zamierila počas tohto víkendu. 

Očividne ich neodradil ani strach z pandémie koronavírusu, práve možno aj preto zvolili pobyt na lodi, kde sú dostatočne izolovaní od okolitého sveta a nemusia si tak zaťažovať hlavu podobnými záležitosťami. Gáborík si aj s rodinou užíva luxusnú jachtu Aurum Sky, pričom týždňový pobyt na nej vás v tomto období vyjde minimálne na 54-tisíc eur! Ďalšie tisícky si môžete pripraviť za rôzne doplnkové služby, ak sa chcete na lodi cítiť ako v skutočnom kráľovstve. Len poplatky za kotvenie v jednotlivých prístavoch môžu vyjsť na 6 000 eur. Krásna loď dlhá 43,5 metra ponúka šesť krásnych kajút s luxusným vybavením a samozrejmosťou sú napríklad vodné skútre či iné zábavky do mora. 

Navyše malej Belle sa pri Jadrane očividne páči, o čom svedčia aj fotografie hokejového útočníka a bývalej tanečníčky. Skvelý útočník sa v prítomnosti svojej dcéry cítil očividne výborne a obaja si pri spoločnom hraní užívali nielen jeden druhého, ale aj pohľady na Jadranské more.

FOTO Gáboríkovcov a luxusnej jachty nájdete TU!

„Pijem s Bellou zázvorové pivo, zatiaľ čo ona čaká, kým Ivanka otvorí svoj mliečny bar,“ napísal vtipne hokejista k fotografii s dcérkou. Uspať sa mu však Bellu zrejme nepodarilo, pretože jeho krásna manželka neskôr pridala záber s veľavravným nápisom: „Hlavne, že tatino zaspal.“