Ako sa s Říhom rozlúčila jeho manželka? FOTO nájdete TU!

Najbližšia rodina sa s bývalým reprezentačným koučom rozlúčila ešte v stredu ráno, no smútočné vence ostali v kremátoriu aj počas verejnej rozlúčky, na ktorej sa zúčastnila približne stovka bývalých hráčov, funkcionárov či fanúšikov. Všetkých zaujímalo, či dorazí aj Říhova milenka Soňa Obšut, ktorú pred rokmi prebral bývalému slovenskému hokejistovi Jarovi Obšutovi a s ktorou žil v Lieskovci pri Zvolene.

Príťažlivá blondínka sa v Pardubiciach neukázala, na Říhu si spomenula len prostredníctvom sociálnych sietí, keď na Instagrame zverejnila obrázok horiacej sviečky. Navyše podľa Říhovho syna, ktorý je takisto hokejovým trénerom, sa dvojica pred smrťou rozišla. „Ich vzťah sa skončil po vzájomnej dohode dávnejšie. Otec si s ňou dal všetky veci do poriadku ešte pred smrťou sa plánoval sa vrátiť do Česka,“ povedal pred pár dňami Miloš Říha ml.

Za to Říhova manželka Alena sa so svojím mužom rozlúčila vo veľkom štýle, hoci dvojica nežila spolu už niekoľko rokov a vzťahy medzi nimi ochladli. Pred jeho truhlou sa v krematóriu totiž vynímala obrovská kytica červených ruží, ktorá sa nedala prehliadnuť. Očividne tak nezabudla na krásne roky, ktoré prežila po boku hokejového trénera, s ktorým má okrem syna aj dcéru Andreu. Čo bolo napísané na bielych stuhách? Viac nájdete TU!