SEXI FOTO bývalej milenky Jágra TU!

„Ahojte ľudia, volám sa Ella Dubovická a narodila som sa vo štvrtok 27. 5. 2021. Urobila som našim prekvapenie a prišla na svet o niekoľko týždňov skôr. Bolo to nečakané, napínavé a náročné, ale všetko dopadlo dobre. Mamka je statočná a ocko nám bol a je tou najväčšou oporou,“ napísala Kopřivová na Instagram krátko po predčasnom pôrode, hoci pohľad na jej vysmiatu tvár neprezrádzal, že ešte pár hodín predtým nosila dcérku pod srdcom.

Sexi blondínka sa u našich susedov dostala do povedomia ako priateľka Jaromíra Jágra. S legendárnym útočníkom začala randiť, keď bol ešte hráčom NHL, no ich vzťah pred niekoľkými rokmi stroskotal. Kopřivová sa v súčasnosti živí ako modelka, v minulosti sa zúčastnila aj súťaže kráse, no privyrábala si aj ako striptérka. Ani to však Jágrovi nevadilo. 

Lenže ani Kopřivová zrejme nebola tou pravou, pretože v roku 2019 vyšlo na povrch, že sa dvojica rozišla a sexi blondínka skončila v náručí súčasného priateľa. Vyzerá to tak, že kráska je pri Dubovickom šťastná a spokojná, o čom svedčí aj narodenie ich dcérky. FOTO bývalej priateľky Jágra TU!