FOTO frajeriek a manželiek našich hokejistov nájdete TU!

Hokejová reprezentácia po zdĺhavom presune z Pekingu s medzipristátím v katarskej Dohe dorazila na viedenské letisko v utorok na obed. Do príletovej haly sa bronzoví chlapci začali trúsiť krátko po 13.00. Čakalo tam na nich niekoľko fanúšikov. Väčšina z nich ochotne porozdávala autogramy a vybrala sa priamo do pristaveného autobusu.

Na útočníka Libora Hudáčka čakala prekvapivo už na letisku manželka Stanka so synom. Následne hokejistov prepravil autobus na Slovensko, pričom na hraniciach ich čakal policajný sprievod, ktorý ich odprevadil až do hotela pri zimnom štadióne. Tam už čakali rodinní príslušníci aj na ďalších našich hrdinov a srdečne sa s nimi zvítali, pričom nasledoval spoločný obed za zatvorenými dverami. Mislav Rosandič po vystúpení z autobusu ihneď utekal za jeho manželkou Tatianou a dcérkou Lorenou. Obranca s chorvátskymi koreňmi sa za svojimi dievčatami okamžite rozbehol a poriadne ich vystískal.

Samozrejme, nechýbali ani polovičky našich hokejistov a aj ich malé ratolesti. Tie od radosti pobehovali po vyhradenej časti hotela, zatiaľ čo hokejisti si po dlhom lete oddýchli a časť z nich si plnila ešte mediálne povinnosti. Rodiny hráčov zatiaľ medzi sebou debatovali a zdieľali radosť z historického úspechu slovenského hokeja.

Úsmev od ucha k uchu mala aj manželka obrancu Martina Marinčina Viktória, ktorej spoločnosť robil aj ich synček. Po hoteli takisto pobehovala manželka brankára Branislava Konráda Veronika aj s ich ratolesťou. Z Košíc dorazila aj rodina a kamaráti Tomáša Jurča, pričom chýbať nemohla jeho dlhoročná partnerka Natália. Krásna blondínka bola neprehliadnuteľná. Neskôr dorazila priateľka útočníka Marka Daňa, bývalá finalistka súťaže krásy Petra Poláková. Tá si dobre podebatovala s Viktóriou Marinčinovou a od ucha k uchu sa usmievala aj na syna opory slovenskej defenzívy pod piatimi kruhmi.Po krátkom odfúknutí už na hokejistov čakali ďalšie príjemné povinnosti, keď sa zišli na recepcii hotela a vydali sa na oslavnú jazdu otvoreným autobusom po uliciach Bratislavy. Postupne sa roztrúsili aj ich rodiny, pričom niektorí zamierili domov, ďalší si ešte nedali ujsť pokračovanie osláv a z veľkého úspechu sa tešili spoločne.