Takto Jágra nami nepoznáme. V druhom finálovom zápase play off Chance Ligy sa poriadne iskrilo a nervy rupli aj takému hokejovému gentlemanovi, ako je Jágr. Po jednom zo súbojov pri mantineli dostala česká legenda ramenom do tváre. Už deň predtým mu v zápase súper nos zakrvavil, ale až teraz sa rozhodol si ho chrániť a aj pomstiť ho. Hráča Jihlavy Jana Strejčeka zvalil na ľad a pustil sa do neho. Strejček, ktorý sa na štyroch nemal ako brániť, sa už len snažil kopať nohami, ale Jágra to neodradilo a súpera zasypal päsťami, ako keby si pomýlil klzisko s oktagonom MMA. Mimochodom, je fanúšik tohto športu.

I keď úmysel zlikvidovať súpera tam nebol, tak zo strany Jágra nebolo všetko v poriadku. Pri tom počas celej kariéry vyhlasuje, že by nikdy nezranil súpera úmyselne, taký on nie je. Kým však v NHL sa za Jágra postavil celý tím, tak v českej druhej najvyššej súťaži si musí špiniť ruky s takouto nadprácou sám. Vo veku 49 rokov sa biť ako nevyzretý chlapec už naozaj nepotrebuje. Obaja sokovia dostali za tento konflikt po dve minúty za hrubosť.

Kladnu ide o veľa

Rytieri ako víťazi základnej časti prehrávajú vo finále play off s Duklou Jihlava už 0:2 na zápasy (hrá sa na 4 víťazstvá). Prvý zápas na pôde Kladna vyhrala Jihlava 3:4pp a druhý 1:4. Jágrovi sa sen o návrate medzi hokejovú elitu vzďaľuje.

Zábery z bitky Jágra si pozrite TU!