Craig Ramsay priletel po dovolenke aj s manželkou na Slovensko: Som rád, že hurikán nás minul

Po majstrovstvách sveta v hokeji v Dánsku sa tréner Craig Ramsay (67) pobral domov na Floridu, kde spolu s manželkou strávil štyri mesiace. Užil si to plnými dúškami, venoval sa najmä rodine a hral golf. No teraz je rád, že je opäť na Slovensku.

V stredu napoludnie priletel kouč slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay aj so svojou polovičkou linkou z Frankfurtu do Viedne. Na ceste však celkovo strávil vyše deväť hodín a mal dosť.  “Vyrazili sme utorok večer o pol ôsmej tamojšieho času a cez šesť pásiem sme letelei až do Frankfurtu, potom ešte do rakúskej metropoly. Našťastie let bol pokojný a na rozdiel od posledného letu do Viedne mi tento raz prišla aj batoťina, takže som rád. Akurát však dobre unavený a zrelý do postele,” povedal Craig.

Zábery si môžete pozrieť v našej FOTOGALÉRII

FOTO Koniec veľkej lásky: Hokejista Tatar je voľný, jeho bývalka sa už bozkáva s INÝM!

Ani doma to však čisté “leháro” nebolo. “Venovali sme sa len rodine, deťom a vnúčatám. Na dovolenke sme neboli, mali sme ju v Kanade, kde sme strávili mesiac. Najazdil som päť tisíc kilometrov, čo je pekné sústo. Trošku som však zrelaxoval pri golfe,” dodal. Teraz však už bude musieť prepnúť a myšlienkami byť pri hokeji. ”Vo štvrtok by som mal ísť do práce, ale neviem, či budem mať po tejto ceste doť energie. Viem, že na rok sú tu majstrovstvá, ale zase nejako špeciálne to nevnímam, pretože ja chcem v každom zápase vyhrať, či je šampionát doma alebo vonku. Čo najskôr sa vyberiem na zápasy, aby som videl, akí mladí hráči sa ukazujú či už v Slovane alebo v ligách. Takže hor sa do roboty,” skonštatoval.

V Amerike zúri teraz hurikán. Nemal preto obavy?  “Naštastie bol na severe v Karolíne a minul nás,” uzavrel.

Môže vás zaujímať:

FOTO Koniec veľkej lásky: Hokejista Tatar je voľný, jeho bývalka sa už bozkáva s INÝM!

 

FOTO Známa fitnesska si na seba nezarobila: Posilňovanie ju neuživilo a začala nakrúcať filmy pre dospelých!

 

FOTO Nasťa Kuzminova ako zamilovaná puberťáčka: TAKTO si užívala so svojim manželom na Kamčatke!

 

Autor: Iveta Weiszová
Video
Diskusia