Problémom v časti, v ktorej Valábik so susedmi býva, bola príjazdová cesta. Mesto Nitra sa k tomu podľa Valábikových slov na instagrame príliš nemalo, a tak to museli vyriešiť samotní občania.

„Viem, že toto nie je zrovna Instagramový život, ktorým sa typickí insta-ľudia ukazujú. Toto je pracovné piatkové poobedie, časť cesta. Dúfam, že osvetlenie už mestu robiť nemusíme, v elektrine som menej doma ako pri lopate. A znamená to teraz, že mesto Nitra bude platiť dane z nehnuteľnosti nám?“ napísal bývalý hokejista ironicky k opravenej ceste.

Po brigáde sa Valábik odfotil nielen s dielom, ktoré sa mu spolu s ďalšími susedmi podarilo, ale aj so strojom na úpravu ciest. „Príprava na kočík? Nie, to len občania Nitry stavajú cesty,“ napísal so smiechom Valábik, ktorý pri stroji naozaj vyzeral ako pri kočíku.

Na kočíkovanie si však zrejme ešte počká. Valábik, ktorý prezradil, že sa bude ženiť, to povedal v podcaste Boris&Brambor, ktorý nahráva s Mariánom Gáboríkom. „Nie je to tak, že sa brať musíme z dôvodu, že by bola Lucka tehotná. Jednoducho sme sa tak rozhodli. V tomto som konzervatívny, všetko má svoju postupnosť,“ povedal Valábik.