Shane Wright odohral za Seattle v aktuálnom ročníku NHL zatiaľ sedem zápasov. Bodoval v nich iba raz, keď si pripísal jednu asistenciu. Naposledy bol Wright v zostave "Krakenov" 5. novembra pri výhre 3:2 nad Pittsburghom. Následne zamieril na farmu. V nižšej AHL sa kanadskému útočníkovi darilo, v piatich dueloch skóroval štyrikrát, čím si vyslúžil povolanie do hlavného tímu. "Boli to naozaj zábavné dva týždne v Coachelle, užil som si veľa zábavy. Bola tam skvelá partia chalanov, mali sme aj veľa úspechov a je príjemné byť späť v Seattli. Dúfam, že zajtra budem pripravený nastúpiť na zápas," uviedol pre nhl.com.

Wright v rozhovore povedal, že hru Slafkovského nesledoval a sústredí sa iba na svoje výkony. Zápas proti draftovej jednotke bude vnímať ako každý iný. "Snažím sa sústrediť len na seba, na svoju hru a na to, čo robím a prinášam tímu," uviedol.

Kanadský hokejista bol pred júlovým draftom do NHL dlho považovaný za najhorúcejšieho kandidáta na prvé miesto. Nakoniec však meno kanadského centra zaznelo prekvapivo až na štvrtej priečke, po prvom Jurajovi Slafkovskom, druhom Šimonovi Nemcovi a treťom Loganovi Cooleyem. Slafkovský je od začiatku sezóny v prvom tíme Montrealu, v profilige odohral 20 zápasov s bilanciou štyri góly a tri asistencie.