Srbské médiá nazvali situáciu na vedľajšom kurte vo Flashing Meadows ako veselý tréning. Všetci zúčastnení sa totiž išli popukať smiechom z toho, čo vystrájal Vajda. Ten sa postavil za postrannú čiaru a namiesto toho, aby svojho zverenca usmerňoval, robil si z neho žarty.

Ťahá mu na päťdesiatku, ale nebalí to: Veterán Kroták bude hrať za TENTO klub!

Zobral si do ruky megafón a vykrikoval na Djokoviča vtipné hlášky a napodobňoval komentátora. Srbský hráč sa spočiatku snažil, aby ho jeho kouč nerozhodil, ale nakoniec aj on podľahol a začal sa smiať. „Kto dal tomuto mužovi mikrofón?!“ vtipne vykríkol Novak. Neskôr sa zase opýtal: „Je to dobré tréner?“ Lenže, Marián Vajda, takto s humorom odpovedal: „Nie je to dobré, daj si to ešte raz!“

Aj z videa je badať, že je Djokovič v dobrej nálade a na US Open má v pláne ísť ďaleko. Najbližšie ho čaká Austrálčan Millman, ktorý v osemfinále šokujúcu vyprevadil z turnaja Švajčiara Rogera Federera. Snáď nezavládne v srbskom tíme po štvrťfinále smútok.

POZRITE SI AJ TOTO:

FOTO Je naozaj teplý?! Ronaldove najnovšie zábery z luxusnej jachty hovoria za všetko!

FOTO: Šéf Slovana Kmotrík si pozrel výstavbu štadióna bez prilby: Pozrite, ako rastie národná pýcha!

Košičan Nagy ako filmová hviezda: Neuhádnete, čo od neho chceli protihráči na tribúne!

FOTO Outfity na US Open šokujú: Megavýstrih hviezdy, Serena ako slon v porceláne a Cibulková si to už asi nikdy neoblečie!

FOTO Tejto tenistke materstvo prospelo: Pozrite sa, aká sexi je Cibulkovej súperka!