Senators tak presekli šnúru prehier, ktorá sa zastavila na čísle osem. O výhre Senators rozhodol v 62. minúte Colin White.

Nashville uspel v Chicagu 4:3 po predĺžení a slávil tretí triumf za sebou. Víťazstvo Predators zariadil v 60. sekunde extračasu svojím druhým gólom v zápase švédsky útočník Filip Forsberg.

Švédsky krídelník nastúpil na svoj druhý duel po 17-zápasovej absencii. Okrem neho sa presadili aj Colton Sissons a Viktor Arvidsson, brankár Pekka Rinne zneškodnil 28 striel "čiernych jastrabov". Ryan Johansen a Mattias Ekholm si pripísali po dve asistencie.Výsledky NHL:Chicago - Nashville 3:4 pp, Calgary - Colorado 5:3, Anaheim - Ottawa 1:2 pp

Môže vás zaujímať:

FOTO Škandalózna dohra víťazstva Vlhovej! Čo sa stalo v cieli, nemá obdobu: Slzy a plač!

Po Vlhovej víťazstve vyšlo na povrch šokujúce odhalenie: Ako s týmto mohla zdolať Shiffrinovú?!

FOTO Sexi Hantuchová si prebrala vyznamenanie od prezidenta: Vau, pozrite aká k nemu prišla!