Celý incident sa odohral v závere prvej tretiny, keď Ovečkin dostal prihrávku do stredného pásma. Tú však nezachytil a puk skončil na hokejke Zdena Cháru. Náš obranca sa s ním však dlho neohrial, pretože ruský ostrostrelec svoju chybu okamžite napravil a do Cháru stojaceho pri mantineli zozadu vrazil v plnej rýchlosti a sile.

VIDEO Ottawa zastavila sériu prehier, k triumfu jej dopomohol aj Jaroš

Kapitán Bostonu sa razom ocitol na striedačke hostí, no na nej bol, pochopiteľne, neželaným hosťom a hráči Washingtonu mu s radosťou pomohli naspäť na ľad. Chára je zvyknutý bodyčeky rozdávať, no teraz ochutnal aj z vlastnej medicíny. Pri Ovečkinovi to však nie je nič prekvapujúce.

VIDEO Arizona s Pánikom zdolala Rangers. Ottawa prehral ôsmykrát v rade

Ten je okrem gólov povestný aj svojou tvrdou hrou a na paškál si s radosťou zobral aj najvyššieho hráča celej NHL (206 cm). Zaujímavý je aj pohľad na štatistiku bodyčekov v tejto sezóne, pretože kým Chára ich rozdal 28, tak Ovečkin až 127! Rus sa v zápase okrem tvrdého hitu blysol aj dvoma gólmi, keď najskôr v druhej tretine prekonal nášho Jara Haláka a v posledných sekundách duelu pečatil skóre gólom do prázdnej brány.

Takto si Ovečkin 
vyšliapol na nášho obrancu.
Takto si Ovečkin vyšliapol na nášho obrancu.
Zdroj: nhl.com