Ostávala minúta do konca zápasu, keď bol stav duelu medzi New Yorkom Rangers a Bostonom Bruins vyrovnaný 2:2. To si však zrejme neuvedomil brankár hostí Tuukka Rask, ktorý sa veselo pustil na striedačku svojho tímu a spoluhráči fínskeho gólmana neverili vlastným očiam. Spolu s trénermi mu rázne ukázali, aby sa okamžite vrátil medzi tri žrde.

Rask sa s pokojom Angličana vrátil do bránkoviska a všetko dobre dopadlo, keď Boston neinkasoval a v následnom predĺžení rozhodol o víťazstve 3:2. Spokojný so svojím výkonom mohol byť aj samotný brankár, keď kryl 33 striel, no na konci 3. tretiny takmer privodil svojej striedačke infarktové stavy. Po strenutí o celej situácii už len žartoval. 

„Len som musel niečo rýchlo povedať Jarovi Halákovi. Sme predsa súčasťou zábavného priemyslu a to sa snažíme fanúšikom poskytnúť. Som presvedčený, že najskôr boli šokovaní, no neskôr sa veľmi dobre zasmiali,“ žartoval Rask, no vzápätí priznal farbu: „Seriózne som si myslel, že prehrávame 1:2. Pozeral som sa na trénera a čudoval sa, prečo mi stále nedal signál. Do konca zápasu zostávalo 90 sekúnd a keď sme získali puk, rozhodol som sa vyraziť. Až na polceste mi McAvoy povedal, že je stav vyrovnaný,“ priblížil Fín.