Slovenský reprezentant tak zaznamenal vôbec prvý bod v novej sezóne NHL. Podarilo sa mu to v deviatom stretnutí, do ktorého nastúpil. Pre Sekeru to bola zároveň jeho jubilejná 200. asistencia a 250. kanadský bod v najlprestížnejšej súťaži sveta.

Rodák z Bojníc sa do zostavy Dallasu vrátil po štyroch zápasoch, ktoré strávil iba na tribúne. Proti Philadelphii odohral 13:35 min., vyslal jednu strelu na bránku a nazbieral dve plusky. Dallas predtým vyhral trikrát po predĺžení a raz po nájazdoch. Stars strelili prvýkrát v tejto sezóne päť gólov v jednom zápase, rozdelili si ich Luke Glendening, Roope Hintz, Tyler Seguin, Joe Pavelski a Radek Faksa.

"Je to len jeden zápas. Vieme, že všetko sa nám zrazu nevráti za týždeň, ale musíme sa deň po dni posúvať vpred," povedal pre nhl.com Pavelski, ktorý v tretej časti zvýšil v presilovke na 4:1. Sekera asistoval v závere druhej tretiny pri góle Seguina na 3:1. Na métu 250 bodov sa dostal vo svojom 819. zápase v kariére. V NHL začínal v Buffale, potom hral za Carolinu, Los Angeles, Edmonton a od sezóny 2019/2020 je hráčom Dallasu.