Bezpochyby je to Ovečkinova životná láska. S dcérou ruskej herečky a režisérky Very Glagolevovej sa hviezdny ruský hokejista prvýkrát stretol pred 11 rokmi na zimnej olympiáde v Pekingu. Sedemnásobný najlepší kanonier NHL tam bol ako čestný hosť a Šubská sprevádzala svojho otca, ktorý bol členom olympijskej výpravy. „Mala som štrnásť rokov a neprikladala som tomu stretnutie veľký význam. Saša si ma napokon o pár rokov našiel na Instagrame, vypýtal si číslo a zavolal mi,“ opisovala Šubská chvíle z minulosti.

Napokon sa dali dokopy a hviezdny pár sa zosobášil v roku 2016. V auguste 2018, len 72 dní po zisku premiérového Stanleyho pohára pre Washington Capitals, priviedla Anastasija obávanému „bombardérovi“ na svet syna Sergeja. Meno dostal po Ovečkinovom zosnulom bratovi.

Prednedávnom oslávil Sergej rok a jeho matka priblížila, čo si museli prežiť. „Máme za sebou s Alexom ťažký, ale veľmi šťastný rok. Sergej sa narodil veľký po otcovi, a ja som tak musela vyhádzať a rozdať všetko oblečenie pre novorodeniatko, čo sme mu vopred nakúpili. Museli sme prejsť na väčšie veľkosti, na oblečenie, pre bábätká vo veku tri až štyri mesiace (smiech). Keď sa pozriem na jeho fotografie, vidím, že syn vyzerá ako ja. Ale keď je vedľa Alexa, potom je jeho presná kópia,“ zdôverila sa novinárom Anastasija Šubská.

Tým 25-ročná sexi modelka prezradila na svojho manžela, aký je otec a ako sa správa v domácnosti. „Prvé Sergejovo slovo bolo otec. Aj keď sme teraz trávili čas so synčekom v Rusku a Alex mal nabitý program, vždy si našiel čas, aby mi zavolal, ako sa máme. Na ľade je Alex síce zviera, však ho poznáte, ale doma je jemný a láskavý. Dokonca aj plienky už sa naučil meniť,“ prezradila s úsmevom.

Tým 25-ročná sexi modelka prezradila na svojho manžela, aký je otec a ako sa správa v domácnosti.
Tým 25-ročná sexi modelka prezradila na svojho manžela, aký je otec a ako sa správa v domácnosti.
Zdroj: Instagram - Alexander Ovečkin

Nie je žiadnym tajomstvom, že Ovečkinova láska aj so synčekom trávia drvivú väčšinu času v rodnom Rusku. Majú na to pádny dôvod. „Je to zložité, vo Washingtone je Alex za hrdinu. Nemôžeme si dôjsť ani do supermarketu, všade Sašu spoznávajú, chcú sa s ním odfotiť. Lietam za ním, ale v priebehu sezóny som doma v Moskve so Sergejom, tam máme rodinné zázemie,“ dodala dlhonohá kráska Anastasija Šubská.