Rodák z Nemšovej mal v pláne po druhýkrát zdvihnúť nad hlavu slávny Stanley Cup, čo sa však napokon nestalo. V siedmom súboji finálovej sérii totiž Boston nestačil na Blues a po prehre 1:4 im zostali len oči pre plač. Chára sa síce zachoval ako správny líder a prehru znášal statočne, no vo vnútri ho to štvalo. Ku vyjadreniu sa dostal cez svoje konto na sociálnej sieti.

"Je to ešte len pár dní, ale stále počujem vo svojich ušiach fandenie a potlesk našich fanúšikov. Vedel som, že mám najlepších fanúšikov, ale neuvedomil som si, aké to je špeciálne a pozoruhodné, keď som pred piatym zápasom nastúpil na modrú čiaru," napísal Chára na instagram. Narážal tak na prijatie po tom, čo utrpel zlomeninu sánku a ledva hovoril.

"Bola to pre mňa neuveriteľná skúsenosť, keď som mal vašu podporu," dodal 42-ročný obranca. "Nemohol som sa ubrániť slzám, ale bol som šťastný. Bol to neuveriteľný pocit hrdosti a cti môcť byť Bostončanom. My,ako Bruins, sme nedosiahli náš cieľ, ale sme vám vďační, že ste na nás boli hrdí. Všetci v tíme sú špeciálni a veríme v tvrdú prácu. Aj preto, v mene nás všetkých v tíme Bruins, zo srdca ďakujeme všetkým našim fanúšikom za podporu a lojalitu v minulej sezóne. A my sa vrátime!" zavesil krásne slová Chára na sociálnu sieť.

 

Môže vás zaujímať

Víťaz Stanley Cupu zažaloval HC Košice: Jiří Bicek sa súdi s klubom, v ktorom vyrastal!

FOTO Manželka futbalovej hviezdy predviedla na pláži pikantné divadielko: Opaľovala sa HORE BEZ!

Nezamestnaný, ale zamilovaný. Škrtelovci sa vrátili na Slovensko: Pozrite, kde oslavovali výročie