S komerčnými reklamami, čiže spôsob, akým NHL.com momentálne zarába, ale predsa. Každú sezónu je nhl.com najjednoduchší spôsob, ako legálne cez internet sledovať hokejové prenosy. Až do prerušenia sezóny bola táto služba spoplatnená. Najbližšie týždne to tak aj ostane. NHL vyhlásila, že svojim fanúšikom chce dopomôcť k zbaveniu sa nudy počas karantény. 

NHL zápasy a hokejové dokumenty sú po novom zadarmo
NHL zápasy a hokejové dokumenty sú po novom zadarmo
Zdroj: NHL.com

Takýto odkaz uvidíte v týchto dňoch, keď si na stránke NHL rozkliknete plány predplatného na oficiálnu streamovaciu službu NHL.tv. „NHL.tv si momentálne nie je možné kúpiť. Vráťte sa, keď sa znovu začnú hrať zápasy. Medzitým si pozrite akýkoľvek zápas z doterajšej sezóny 2019/2020, zadarmo. Jednoducho sa prihláste do svojho profilu alebo sa zaregistrujte.”

Okrem celých záznamov zo zápasov prichystala NHL aj iné série videí. Fanúšikovia si môžu zadarmo pozrieť taktiež celé záznamy z tých historicky najdôležitejších a najzaujímavejších zápasov z minulého storočia, taktiež rôzne hokejové dokumenty. Sprístupnené sú im aj doteraz menej propagované videá zo zákulisia Zápasov hviezd.