VIDEO Šokujúci skrat slovenského hokejistu Hudáčka: Po mesiaci ho po TOMTO vyhodili z klubu!

S tragickou správou prišili v Ottawe Senators, keď vysvetľovali, prečo v zostave v domácom súboji proti Floride (2:7) chýbal ich líder. „Všetci sme z toho smutní, je to strašné. Sme stále myšlienkami pri Erikovi, jeho manželke a ich rodinách. Pre nás je tento rok nesmierne náročný, ale to, čo sa udialo, je zničujúce,“ vyhlásil tréner senátorov Guy Boucher.

Erik Karlsson s manželkou.
Erik Karlsson s manželkou.
Zdroj: instagram

Karlsson sa s Melindou Curreyovou zobrali len vlani a ich lásku prenášali aj prostredníctvom sociálnych sietí. Práve na jednu z nich zavesili krásnu fotografiu s ultrazvukom ich ešte nenarodeného dieťatka. Erik sa nesmierne tešil, že to bude syn. „Len ja a moja malá rodina a nemôžem sa dočkať, keď sa s tebou stretnem,“ napísal pod snímok.

Žiaľ, správa o úmrtí Erikovho syna prišla ako blesk z jasného neba. Jeho spoluhráči si spomínajú, ako sa ich kapitán tešil, keď zistil pohlavie dieťatka. „Vyskočil a radostne zakričal. Tak veľa lásky išlo vtedy z neho,“ prezradil obranca Mark Boroweicki. Karlsson je v týchto chvíľach zdrvený a je otázne, kedy ho uvidíme na ľade. Len pred pár dňami sa to iste prihodilo Jordanovi Staalovi z Caroliny.

Môže vás zaujímať

 

Legendárny Višňovský EXKLUZÍVNE o problémoch nášho hokeja: Toto nechcel počuť žiaden Slovák!

Jágr to už nevydržal a vypenil: Legendárny hokejista sa bez servítky pustil do Čechov!

Šokujúce vyhlásenia šéfa slovenského hokeja Kohúta: Skolaboval celý náš systém!

ANKETA našich legiend k stavu slovenského hokeja: Golonka opäť zaťal do živého!