Ultimátny zápasník sa objavil na zápase NHL, v ktorom nastúpil Boston proti Columbusu. Dôvodom nečakanej návštevy bol írsky sviatok svätého Patrika, ktorý sa vo veľkom v Amerike oslavuje. No, a keďže Conor pochádza z Írska, mal tú česť, aby sa zúčastnil úvodného slávnostného vhadzovania. Diváci jeho príchod ocenili mohutným potleskom a McGregor potvrdil úlohu šoumena a burcoval tribúny.

Cehlárik sa v NHL príliš dlho neohrial: Boston ho znova poslal na farmu!

Na buly sa postavili kapitáni tímov, za domácich to bol Chára a za Columbus Jenner. Ír sa oháňal aj dresom Bruins, na ktorom svietilo jeho meno a číslo 12. Po hodení puku naň však zabudol, a práve náš obranca na neho zakričal a suverénneho bojovníka poslal pre neho. Dvojica sa stretla ešte aj v šatni Bostonu, kde mal McGregor predslov. Dokonca prišiel za nimi aj po zápase, ktorý Chárovci doviedli do víťazného konca 2:1 po predĺžení.

Hra na vzorného otecka mu dlho nevydržala: Conor McGregor skončil za mrežami

Práve slovenský obor neskôr zavesil fotku s Conorom na sociálnu sieť. Obidvaja obávaní bojovníci, Chára na ľade a McGregor v ringu, zovreli päste a naznačili tak, kto je viac. „Mali sme skvelú návštevu v kabíne a chcem sa poďakovať Conorovi, že nás podporil,“ napísal 41-ročný Chára pod snímku.

Chára si s McGregorom podali ruky pred duelom.
Chára si s McGregorom podali ruky pred duelom.
Zdroj: profimedia.sk