Po májových MS v Dánsku, na ktorých sa zúčastnil aj talentovaný gólman, vyšla správa o tom, že podpísal kontrakt s Red Wings. Keďže syn bývalého slovenského reprezentanta Pavla, nebol nikdy draftovaný a pôsobil v českom Hradci Králové, išlo o menší šok. 

ROZHOVOR s brankárom Patrikom Rybárom pred odchodom do Detroitu: Idem bojovať o post jednotky!

Rybár mladší sa však s vervou pustil do makačky, aby sa v kempe Detroitu ukázal v čo najlepšom svetle. Trochu ho v tom pribrzdila operácia členka, ale ani to nezabránilo robustnému brankárovi ísť sa pobiť o miesto v prestížnej lige. „Po operácii som trénoval tak, koľko dovolí členok, ale makal som naplno každý deň,“ prezradil Rybár v rozhovore pre www.sport24.sk.

Takto bude vyzerať maska Patrika Rybára.
Takto bude vyzerať maska Patrika Rybára.
Zdroj: instagram

Z veľkou mlákou má Patrik jasný cieľ. Zaujať predstaviteľov Detroitu a popasovať o miesto jednotky na farme v AHL v tíme Grand Rapids. „Samozrejme, že v prvom tíme je Jimmy Howard a Jonathan Bernier. Na farme v Grand Rapids je zase Harri Säteri, s ktorým budem bojovať o post jednotky. Viem, do čoho idem a beriem do ako novú skúsenosť. Viem, že mi to dá veľa do hokejového života a aj osobného. Teším sa, že sa budem starať sám o seba,“ dodal Rybár.

Reway otvorene o tvrdom konci v českej extralige: Takto to celé bolo!

Pred odchodom si stihol dať pripraviť masku na mieru. Špeciálne sa zameral na motív Detroitu, keď vsadil na bielo-červenú kombináciu farieb. Dokonca na jednej strane má bývalých legendárnych gólmanov, ktorí chytali za Červené krídla. Má tam týchto borcov: Dominik Hašek, Terry Sawchuk a Chris Osgood.Celá maska je ladená do štýlu mesta, ktoré je v Amerike známe ako mesto motorov. Preto aj autá na jej povrchu. Toto všetko mu spískal Peter Wolf, ktorý sa takýmto dielam venuje.

POZRITE SI AJ:

EXKLUZÍVNE FOTO Šokujúci zvrat v krachujúcom manželstve Saganovcov: Opäť sú spolu?!

Drsné slová na adresu Andreja Sekeru: TAKTO mu naložil zámorský expert!

Hokejisti Nových Zámkov si prípravu spestrili exkurziou: Keď zistíte, kde boli, budú sa vám zbiehať slinky!

Tréner hokejovej reprezentácie do 17 rokov Lipiansky otvorene: Veci sa dajú zmeniť, ak...

FOTO So Stanom Mikitom sa okrem rodiny rozlúčili stovky fanúšikov: Aj parťák ronil slzy!