Blížiaci sa nový ročník prestížnej NHL bude pre rodáka z Nemšovej už 21. v poradí. Jedna z najväčších osobností svetového hokeja má na krku už štyri krížiky, no najvyšší hráč v histórii zámorskej ligy tak ani zďaleka nepatrí do starého železa. Aj po štyridsiatke drie ako zamlada, ale popri tom stíha aj oddychovať s rodinkou. Na začiatku júla priletel z Ameriky, odvtedy trávi čas len doma.

Šialený Diego Maradona neprestáva šokovať: Za ženu si zoberie svoje mladučkú priateľku!

Na instagrame sa Chára vždy pochváli, do ktorého kúta Slovenska sa vybral. Naposledy si to Chárovci zamierili do Vlkolínca. „Je len pár miest na svete ako je malá dedinka Vlkolínec, ktorá je pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry a od roku 1993 zapísaný do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Bolo krásne navštíviť tak kultúrne bohatú časť našej krajiny,“ rozplýval sa 41-ročný obranca na svojom instagrame. 

Chára na výlete vo Vlkolínci.
Chára na výlete vo Vlkolínci.
Zdroj: instagram

Na výlet berie aj aj svoje tri deti a manželku Tatianu. Pre Zdena je rodina tým najdôležitejším v živote, preto na spoznávacie výlety berie aj deväťročnú Elliz Victoriu a dvojročné dvojičky Bena a Zacka. „Najväčšia radosť pre rodičov je vidieť svoje deti vyrastať v zdraví a šťastí. Najviac im môžeme pomáhať tak, že ich vedieme k tomu, na čom im v živote naozaj záleží,“ napísal Zdeno Chára na sociálnej sieti nedávno. 

POZRITE SI AJ:

FOTO Slávna pornoherečka trpí! Po hokejovom zápase musí ísť na operáciu: Puk jej doriadil TIETO božské prsia!

FOTO Futbalová legenda vyrazila na dovolenku s manželkou: Fuu, táto že má päťdesiatku na krku?

Peter Sagan sa po Tour de France vrátil k rozchodu s manželkou: Jeho tvrdenia všetkých prekvapia

POTVRDENÉ! Sagan kraľuje svetovej cyklistike: Tieto čísla hovoria jasnou rečou

Majiteľ Spartaka Trnava si zápas s Legiou Varšava pozrie v televízore: Čo hovorí na odmeny pre hráčov