FOTO smiešneho detailu na drese Bostonu nájdete TU!

Vedenie ligy sa pred pár dňami pochválilo novými retro dresmi, v ktorých sa kluby predstavia v niekoľkých dueloch počas budúcej sezóny. Už na prvý pohľad netradičné a historické kúsky museli potešiť nejedného priaznivca najlepšej hokejovej súťaže na svete, no ako to v takýchto prípadoch býva, nemôže byť všetko dokonalé. 

Mnohí dvíhali zrak pri pohľade na dres Bostonu Bruins. Dominuje mu žiarivá žltá farba doplnená o čierne pásy s klasickým logom jedného z najslávnejších klubov. Lenže tím, v ktorom pôsobí aj náš brankár Jaroslav Halák a legendárny obranca Zdeno Chára (stále nepodpísal novú zmluvu), má prezývku medvede. A jeden takýto macko sa nachádza na ramenách, lenže jeho prevedenie pripomína skôr neškodnú šelmu, ktorá spadla do žltej farby a mnohým medveďa ani nepripomína. 

FOTO retro dresov všetkých tímov NHL nájdete TU!

„Dúfam, že NHL plánuje poslať kráľovský šek mojej päťročnej dcére, ktorá toto isté nakreslila už vlani,“ smial sa fanúšik Daniel na facebookovej stránke profiligy pri pohľade na nevydareného medveďa. „Toto nakreslil novorodenec?“ pýtal sa uštipačne priaznivec Lukáš. „To musí byť medveď na drogách,“ bavil sa ďalší užívateľ, pričom sa objavili aj komentáre, či ide o Homera Simpsona.