FOTO luxusnej vily Wayna Gretzkého nájdete TU!

Kanadský hokejista si postavil krásne sídlo v Kalifornii v roku 2002, aby ho prvýkrát predal po piatich rokoch. Gretzky si svoj starý dom kúpil znova v roku 2018, lenže teraz sa ho chce zbaviť opäť a nie za malú sumu peňazí. Bývalý útočník Edmontonu, Los Angeles a New Yorku Rangers si za rozľahlú vilu pýta 22,9 milióna dolárov.

Manželka bývalého hokejistu s číslom 99 Janet prezradila, že chcú byť bližšie k svojim vnúčatám, keďže ich deti sa už osamostatnili a väčšina z rodiny sa nachádza na východnom pobreží USA v štáte Florida. „Je to juzná Kalifornia bez zhonu v Los Angeles. Nie je to Hollywood,“ dodala polovička slávneho hokejistu pre Wall Street Journal ďalší plus ich haciendy pre potenciálnych záujemcov. 

FOTO luxusnej vily Wayna Gretzkého nájdete TU!

Nový majiteľ sa má na čo tešiť, pretože vila ukrýva šesť spální a osem kúpeľní. Samozrejmosťou je obrovský bazén, tenisový kurt a na konci príjazdovej jazdy čaká na hostí pred vstupom do domu fontána. Garáž pojme až štyri autá. Vo vnútri je dom odetý do elegantnej čierno-bielej farby s použitím najkvalitnejších materiálov a pokiaľ sa vám nechce vychádzať von, môžete v interiéri využiť biliardový stôl s posilňovňou.