FOTO Gretzkého bývalej vily nájdete TU!

Kanadský hokejista si postavil krásne sídlo v Kalifornii v roku 2002, aby ho prvýkrát predal po piatich rokoch. Gretzky si svoj starý dom kúpil znova v roku 2018, lenže teraz sa ho zbavil opäť. Bývalý útočník Edmontonu, Los Angeles a New Yorku Rangers si za rozľahlú vilu pýtal 22,9 milióna dolárov, no nakoniec sa uspokojil aj s predajnou sumou 17,6 milióna dolárov.

Manželka bývalého hokejistu s číslom 99 Janet prezradila, že chcú byť bližšie k svojim vnúčatám, keďže ich deti sa už osamostatnili a väčšina z rodiny sa nachádza na východnom pobreží USA v štáte Florida. „Je to juzná Kalifornia bez zhonu v Los Angeles. Nie je to Hollywood,“ dodala polovička slávneho hokejistu o vile pre Wall Street Journal ešte v októbri minulého roka.

Nový majiteľ sa má na čo tešiť, pretože vila ukrýva šesť spální a osem kúpeľní. Samozrejmosťou je obrovský bazén, tenisový kurt a na konci príjazdovej jazdy čaká na hostí pred vstupom do domu fontána. Garáž pojme až štyri autá. Vo vnútri je dom odetý do elegantnej čierno-bielej farby s použitím najkvalitnejších materiálov a pokiaľ sa vám nechce vychádzať von, môžete v interiéri využiť biliardový stôl s posilňovňou.