Na Nový rok sa v zámorskej NHL konal prestížny duel Winter Classic na futbalovom štadióne Notre Dame v štáte Indiana. Na zápas pod holým nebom medzi Bostonom a Chicago, teda tradičnými klubmi, prišlo do hľadiska 76-tisíc fanúšikov! Bola to druhá najvyššia návšteva v histórii súťaže.

FOTO Šokujúca zmena ruského krásavca: Bývalý hokejista spuchol a je na nespoznanie!

Na veľkú udalosť, ktorá sa niesla v retro štýle, sa dokonale pripravili aj hráči Bostonu. Tí na štadión prišli oblečení do outfitov, aké sa nosili v Amerike v 20. a 30. rokoch minulého staročia. Táto doba bola známa rozkvetom mafiánskych rodín. Práve filmy a seriály na túto tému sú často hitom v televízii či kinách, a ich „kostýmy“ sú dostatočne známe. 

Hráči Bostonu na čele s našim Zdenom Chárom prišli na zápas ako "mafiáni".
Hráči Bostonu na čele s našim Zdenom Chárom prišli na zápas ako "mafiáni".
Zdroj: instagram

Práve preto pripomínali hráči Bostonu, na čele s našim Chárom, práve mafiánsky gang. Samozrejme, že išlo o recesiu, no vkusné oblečenie dodalo podujatiu nádych minulosti. V zápase potom dominoval Boston a po triumfe 4:2 sa tešil aj slovenský kapitán.

Z Godlu je opäť modla: Kam radí náš gólman triumf na najstaršom turnaji na svete?

 „Každý takýto zápas je výnimočný, ale tie víťazné sa lepšie pamätajú. Super zápas a nádherná atmosféra. Vďaka všetkým fanúšikom Bruins, ktorí nás prišli podporiť," povedal Chára, ktorý hral už po tretíkrát pod holým nebom.

Mohlo by vás zaujímať

TOTO VIDEO musíte vidieť: Sagan privítal Nový rok s polonahými chlapmi v sprche!

FOTO Fialková sexi ako nikdy doteraz: Mlsný jazýček ukázala priamo pod stromčekom!

FOTO Pozrite sa, ako a kde vítali Nový rok naši športovci: Bozky, exotika a striptíz!

FOTO Manželka Federera na plese za dámu a druhý deň? Mirka, preboha, veď vyzeráš ako Perinbaba!