FOTO Reakcia, ktorú nečakal. Slovenský hokejista Tatar si poriadne podal obra Cháru

Od roku 2009 bol rodák z Dubnice členom slávneho Detroitu Red Wings. Aj keď patril k lídrom klubu, žiadny úspech neprichádzal. Preto mu výmena do druhého najlepšieho mužstva NHL prišla vhod. „Bol som nadšený, keď som zistil, že ma vymenili do Las Vegas,“ povedal Tatar pre zámorské médiá. "Trta" hneď po príchode do mesta hazardu čakal pripravený dres a miesto v druhom útoku po boku Davida Perrona a Erica Haulu.

Tomáš Tatar v drese Las Vegas.
Tomáš Tatar v drese Las Vegas.
Zdroj: getty images

Golden Knights však prehrali s Los Angeles 1:4, čiže slovenský útočník nezažil vydarenú premiéru. Herne to však z jeho strany bolo bezproblémové, keď sa objavoval často na ľade a dokopy odohral 12 minút a 38 sekúnd. Na gólmana Kings vyslal štyri strely a hýril aktivitou. „Chcem pomáhať tímu najviac, ako sa dá,“ vyhlásil po premiére v novom klube Tatar.

FOTO Nemá zábrany. Tatar sa na dovolenke trápil, jeho kráska zhodila plavky

Hráč, ktorý sa s platom 5,3 milióna dolárov zaradil na druhé miesto najlepšie zarábajúcich hokejistov v tíme Las Vegas, mal na sebe číslo 90. „V úvode som cítil nervozitu, no po našom góle som sa povzbudil. Hralo sa mi výborne a musím povedať, že mi spoluhráči pomohli. Škoda, že sme nevyhrali,“ uzavrel Tatar.

Pozrite si v GALÉRII, ako to svedčalo Tomášovi Tatarovi v drese rytierov z Las Vegas