HORÚCE FOTO Černákovej sestry nájdete TU!

Černák si siahol na najslávnejšiu hokejovú trofej už v druhej sezóne NHL. Košický rodák je stabilnou súčasťou defenzívy Tampy Bay a jeho blesky zvládli náročné týždne v bubline najlepšie. Slovenský obranca musel prežiť odlúčenie od najbližších, pretože jeho život sa obmedzil len na cestu z hotela na štadión a naspäť. 

Šiesty duel finálovej série s Dallasom Stars však pozorne sledovala aj Černákova sestra a po tom, ako videla svojho brata zdvihnúť nad hlavu Stanley Cup, sa neubránila slzám dojatia. „Vstala som o 1.50, teraz je 7.03 a plačem už dve hodiny,“ napísala na Instagram k fotografii, na ktorej je vysmiata od ucha k uchu, no zároveň si utierala slzy šťastia.

Dvojica absolvovala počas osláv v šatni aj videohovor a Simona tak môže byť na svojho brata právom hrdá. Chváliť sa svojou sestrou môže aj samotný hokejista, veď krásnu čiernovlásku vlani zobral dokonca aj na galavečer Hokejista roka a samotná Simona na sociálnych sieťach neraz predvedie dokonalé krivky, ktorým vďačí za to, že sa venuje tancu a je aj choreografka. Jej SEXI FOTO si môžete pozrieť tu!