Pozrite sa, ako vyzerá Ďaloga dnes, v GALÉRII

Spoločné fotenie je vždy zábavné, pretože väčšina hráčov sa naň vyfešákuje. Tak to bolo aj teraz, no jeden z nich mal úplne iné problémy ako stáť pred zrkadlom. Ide o Marka Ďalogu, ktorý je ostrihaný nakrátko, čiže by to bol krátky proces, ale u neho je teraz problémom zranenie.

Ďaloga schytal pukom do tváre počas druhej tretiny súboja Slovenska s Fínskom a diváci zostali nehybne sedieť. Z rany pod okom sa mu spustilo množstvo krvi a nasledoval odvoz do košickej nemocnice. Až tri dni po incidente sa 30-ročný zadák ukázal na verejnosti. Najprv sa navliekol do výstroja a pravú časť tváre mal oblepenú náplasťou. Po krátkej chvíli mu ju kustód odlepil obranca tak ukázal následky zranenia.

Na spoločnom fotení Slovákov sa objavil aj obranca Ďaloga: Pozrite, ako vyzerá po škaredom zranení
Zdroj: Michal Smrčok

Pozrite sa, ako vyzerá Ďaloga dnes, v GALÉRII

O čo presne ide, však nechcú v slovenskom tíme z taktických dôvodov špecifikovať konkrétne. "Po zásahu bol v nemocnici 24 hodín a rozsiahlu ranu mu zašili," povedal lekár tímu Jan Grauzel, ktorý nevie presne povedať, kedy a či vôbec Ďaloga zasiahne do hry. Podľa našich informácií má zlomenú niektorú z kostí na líci, ktorú mu operovali cez nos. Kvôli tomu má teraz v nose neustále tampón.

"Marek je stále medzi nami aj napriek zraneniu, čo je super," vyhlásil útočník Tomáš Zigo a pokračoval: "Určite sa má už lepšie a uvidíme, čo s ním bude ďalej a či si zahrá n šampionáte."

Môže vás zaujímať

Slovenskí hokejisti vyrazili do ulíc Košíc: Chlapci, sekne vám to!

Šupol Kanade dva góly, ale neradoval sa: Na konci ma zalial studený pot!

Nádherný odkaz Liškovej priateľky z tribúny: Adam, milujem ťa!

FOTO Šokujúca dohra nervydrásajúceho zápasu Slovenska s Kanadou: Hanba slovenských fanúšikov