Na tribúne predviedli svoje fanúšikovské ja tie najvýznamnejšie politické mená v krajine. Prezident Andrej Kiska sledoval zápas s USA a po veľkom víťazstve našich hokejistov sa na tribúne odtrhol z reťaze.

Takto ho Slováci ešte nevideli, rovnako ako boli prekvapení, keď sa na košickom štadióne zjavila nastupujúca prezidentka Zuzana Čaputová. Okrem toho, že držala partii okolo kapitána Andreja Sekeru palce, ukázala na tribúne aj svoju ženskú stránku.

Politici na MS: Kiska ako z divých vajec, Čaputovej rúž a Danko? Prehra Ruska ho zlomila!
Zdroj: Emil Vaško

Najviac to však „zabil“ Andrej Danko. Ten nenavštívil zápasy Slovenska v Košiciach, ale prišiel na Štadión Ondreja Nepelu v Bratislave, keď hrali Rusi. A Slováci, ktorí ho videli na tribúne počas semifinále proti Fínsku, keď zborná dostala gól a vypadla, neverili vlastným očiam. Danko predviedol emócie, ktoré by ste od slovenského politika možno nečakali.

Na tribúnach sa to však hemžilo aj ďalšími menami z politiky. Ostré súboje na ľade sledovali neúspešný kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič, premiér Peter Pellegrini, Boris Kollár, Martin Glváč alias Maznák, šou na tribúne urobili primátori krajských miest, ale aj mnohí ďalší.

Môže vás zaujímať:

Posledný deň MS ovládli na tribúne politici: Kandidát na prezidenta Šefčovič, Maznák aj Boris Kollár!

EXKLUZÍVNE FOTO z majstrovských osláv Fínov v nočnej Bratislave: Zlato zapíjali do rána!

TOTO vám v TV v boji o bronz neukázali: ŠOK v hľadisku a z reakcie Babiša pôjdete do kolien!

Stanislav Lobotka na MS v hokeji: Česi mali smolu. Pozrite, v čom prišiel hviezdny futbalista!