Pozrite sa, čím naštvali organizátori fanúšikov, v GALÉRII

Po MS na Slovensku, ktoré sa konali v roku 2011, si môžu tentoraz zápasy Slovákov vychutnať po Bratislave aj v metropole východu.

Fanúšikovia v Steel aréne si užili oba zápasy so silnými súpermi (USA a Fínsko). Náladu priaznivcom neuberajú ani prísne bezpečnostné opatrenia. Na štadión sa diváci dostanú až po dvojstupňovej kontrole. "Je to trocha pomalšie, ale rešpektujeme to a nevadí nám to. Kontrola predsa musí byť," povedal fanúšik Adrián zo Svidníka.

Pohľad za oponu MS. Fanúšikov čakalo na štadióne nemilé prekvapenie: Pozrite, čo im vyviedli
Zdroj: Michal Smrčok

Pozrite sa, čím naštvali organizátori fanúšikov, v GALÉRII

Keď sa ľudia dostanú cez kontrolné úseky, dorazia do haly, kde sa pred vstupom do hľadiska môžu občerstviť v bufetoch, ktoré sú na každom kroku. A tam fanúšikovia zažili nemilé prekvapenie a mohlo ich aj poraziť rovno cez zápas. Pozrite sa s nami v GALÉRII, čím nahnevali organizátori fanúšikov priamo počas hokeja.

Rovnako viacerých nepotešilo, že vám v bufetoch nepomôže platobná karta, platiť sa dá len v hotovosti. "S ňou je to jednoduchšie. Ja to však neriešim, idem na hokej a zoberiem si keš," hovorí Michal z Košíc. Nie každému však takýto spôsob platby vyhovuje. "Chýba nám to, že sa nedá v bufetoch platiť kartou," kontruje Tomáš zo Sabinova.

Môže vás zaujímať:

Zbláznili sa? Slovenská polícia reagovala na zápas s Fínskom: Toto by ste nečakali!

Markizácka ikona hitom internetu: Pozrite si, čo vyviedol na zápase s Fínskom!

Slováci sa tešili na trikrát: Vulgárna oslava gólu v podaní obrancu Marinčina je hitom internetu!

MIMO TV KAMIER Vlhová to na hokeji odpálila vo veľkom: Na tribúne skoro vyskočila z kože!