TU sa pozrite na to, aké vysvedčenie dali Slovákom za MS naše legendy a aké sú podľa nich dôvody vypadnutia už v skupine  

Slovenskí hokejisti nepostúpili do štvrťfinále 86. majstrovstiev sveta. V utorok neskoro večer o tom rozhodol záverečný zápas B-skupiny v Rige, v ktorom domáci Lotyši remizovali s dovtedy suverénnymi Švajčiarmi v riadnom čase 3:3 a napokon s nimi aj vyhrali 4:3 po predĺžení. Slováci potrebovali 3-bodové víťazstvo favorita. Naši hokejisti tak obsadili v skupine nepostupové piate miesto so ziskom 11 bodov.
 
Neúspech zverencov trénera Craiga Ramsayho vyvolal veľkú vlnu kritiky a nevôle zo strany verejnosti. Koniec našich chlapcov už v skupine vyvolal horlivé reakcie aj v odbornej hokejovej obci. Oslovili sme preto naše legendy ako Vinco Lukáč, Dárius Rusnák a Branko Radivojevič, aby pomenovali dôvody, prečo sme nepostúpili do štvrťfinále. Taktiež to, aby vystavili vysvedčenie slovenským reprezentantom. Na toto sa kapitánovi Hrivíkovi a jeho kolegom z tímu nebude pozerať dobre. TU sa dozviete viac!