FOTO hráčov, ktorí sú podľa Žiačikovej najkrajší, nájdete TU!

Žiačiková vo Fínsku počas rozhovoru s Jessicou Campbellovou, ktorá je historicky prvou ženou v realizačnom tíme na MS, položila nevhodnú otázku. Bývalej kanadskej hokejistky sa opýtala, „ako sa taká atraktívna žena cíti v šatni medzi toľkými príťažlivými mužmi a či má k niektorému z nich bližšie“. Campbellovú otázka zaskočila a nechápala, čo tým Žiačiková sleduje.

Campbellová na redaktorku RTVS následne len vyprskla, že si robí svoju prácu, posťažovala sa hovorcovi na jej otázku a škandál bol na svete. Verejnoprávna televízia celú kauzu žehlila tým, že Žiačiková sa mala opýtať otázku do šou Citronáda, ktorú uvádza Richard Lintner.

Samotnú tvár verejnoprávnej televízie celá situácia nesmierne mrzí, no Žiačiková sa pred pár týždňami predviedla aj v známej relácii Pálenica Borisa Filana, kde bola hosťom. „Napriek tomu, že som baba, rozumiem sa hokeju a prinášam niečo nové. Hokejisti sa tvária inak pri rozhovoroch, povedia aj to, čo by možno chlapovi nepovedali. Rozhovory sú sviežejšie a také má byť televízne športové vysielanie,“ prezradila. Aby toho nebolo málo, opísala aj to, aké to je byť v šatni s nahými hokejistami a ktorí sú podľa nej najkrajší. Jej odpovede nájdete TU!