Ako sa Tatar lúčil so svojou priateľkou, si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Ako prvý z kvarteta posíl zo zámoria sa na zimáku hlásil obranca Ottawy Christián Jaroš. Po ňom prišli spoločne aj ďalší bek Andrej Sekera z Edmontonu a útočník Arizony Richard Pánik. Posledným borcom bol Tatar, ktorý však mal spoločnosť. Do Piešťan ho totiž priviezla jeho sexi polovička. 

Okamžite po vystúpení z auta si hviezdny hráč vybral aj výstroj s kufrom a hokejkami a ponáhľal sa za Veronikou, ktorá bola za volantom. Krásna blondínka sa s Tomášom rozlúčila, ako sa patrí a dala mu sladkú pusu. „Koho ešte doviezla frajerka?” zavtipkoval útočník Montrealu. 

Potom sa už pobral do šatne, kde sa zvítal so spoluhráčmi, na ktorých sa tešil. „Milujem spoluhráčov v Montreale, ale prísť do slovenskej kabíny, kde sa hovorí len po slovensky, je niečo iné. Partia v národnom tíme je vždy bonusom k hokeju. Preto som sa už nevedel dočkať, kedy budem s chalanmi,” vyjadril sa Trto. 

Ako sa útočník cíti po sezóne v NHL? „Som oddýchnutý. Ale bolo fajn, že sme dostali aj od vedenia tímu pár dní voľna po náročnej sezóne v zámorí. Takže mi to padlo vhod a som prichystaný,” priznal Tatar a dodal: „Sledoval som, ako sa skladá mužstvo a vždy je lepšie, keď zo zámoria príde čo najviac hráčov. Či už z NHL, alebo aj fariem. Nielen pre nás, ale pre každú krajinu je to veľká pomoc.”

Ako sa Tatar lúčil so svojou priateľkou, si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Veľká noc slovenských športovcov: Fialková s chlapmi vypiekla, Gáborík oblieval o dušu!

FOTO Celebrity na tenise v Monaku: Saganova Katka a slovenskí umelci zatienili svetové hviezdy

EXKLUZÍVNE FOTO z prostredia mladosti Mirky Federerovej: Keď uvidíte, kde vyrastala, nepochopíte