FOTO sexi polovičiek našich hokejistov nájdete TU!

Zverenci Craiga Ramsayho odštartujú šampionát už v piatok o 19.15 súbojom proti Bielorusku. Majstrovstvá sveta sa vracajú na scénu po dvojročnej odmlke, no ani v Lotyšsku to ešte nebude to pravé orechové. Pandémia koronavírusu spôsobila, že jednotlivé reprezentácie musia byť počas MS uzavreté v bubline prakticky bez akéhokoľvek kontaktu s inými osobami. 

Slovenskí hokejisti si tak musia vystačiť sami so sebou, pretože okrem podpory priaznivcov na tribúnach sa nemôžu spoľahnúť v najbližších dňoch ani na osobný kontakt so svojimi rodinami. Doma naši hráči nechali aj sexi polovičky, ktoré budú môcť držať palce svojim hrdinom maximálne pri televíznych obrazovkách. Slováci sa však rozhodne majú čím pochváliť, pretože doma skrývajú krásne partnerky. 

Niektorí sa môžu pochváliť aj zahraničnými polovičkami. Brankár Adam Húska randí so sexi Američankou Taylor a útočník Adrián Holešinský pred niekoľkými rokmi zbalil krásnu českú hokejistku Terezu Vanišovú, ktorá pôsobí v zámorí. Časť našej reprezentácie sa už môže hrdiť aj rodičovskými povinnosťami.