Pozrite sa, čo sa dialo po prílete našich do Helsínk

Zverenci trénera Craiga Ramsayho majú za sebou krušný deň. Po tom, čo krátko popoludní absolvovali ešte v Bratislave spoločné stretnutie s majstrami sveta z roku 2002, len pár hodín na to odleteli do dejiska tohtoročného šampionátu. Ako prvý sa v príletovej hale objavil asistent trénera Andrej Podkonický, ktorý nabral zlý smer a svojmu tímu sa načas stratil. Po našom upozornení s úsmevom od ucha k uchu len stroho skonštatoval: „Pôjdem iným autobusom, nejako sa do hotela už dostanem.“

Zakrátko po ňom sa objavil medzi dverami tréner Craig Ramsay. „Let bol skvelý, všetci sme ho v pohode zvládli. Aj helsinské počasie mne osobne vyhovuje, keďže v Bratislave sa šplhala ručička teplomeru k tridsiatke, kým tu je príjemných desať stupňov. Začína to teda celkom dobre,“ skonštatoval dobre naladený kanadský kormidelník.
Na hráčov s realizačným tímom už čakal na letisku autobus, ktorý ich odviezol na hotel. Už zajtra čaká našich chlapcov vo fínskej metropole prvý tréning a v piatok úvodný zápas na šampionáte s Francúzskom.