Exkluzívne FOTO ako Rusi vypili 160 pív, nájdete TU!

Ruskí hokejisti počas majstrovstiev sveta nezabudli aj na voľný čas a po víťazstve s Českom (3:0) vyrazili do ulíc nášho hlavného mesta. Aj takto to vyzeralo počas minuloročného šampionátu na Slovensku, ktorý tento rok nebude pre pandémiu koronavírusu.

Posledný hokejový šampionát sa pred rokom konal na Slovensku a nič na tom sa nezmení ani v tomto roku. Ochorenie COVID-19 dalo stopku majstrovstvám sveta vo Švajčiarsku. Aj preto vám prinášame spomienku na MS v našej krajine, ktoré sa pred rokom konali od 10. do 26. mája. Veľkú pozornosť pútali ruskí hokejisti, ktorí prišli ku nám prakticky v plnej sile s tými najväčšími hviezdami.

Ovečkin, Malkin, Kovaľčuk, Kučerov, Kuznecov a ďalší čarovali v bratislavskej skupine. Na ľade to vyzeralo, že zborná nenájde premožiteľa, no ruské hviezdy ukázali, že im to ide aj mimo ľadu. Po víťazstve v skupine nad Českom 3:0 sa vybrali do podniku na Hviezdoslavovom námestí, kde svoje dobré výkony oslávili pri dobrom jedle a pohároch piva. To tieklo do ruských krkov ako potokom, pretože vypili 160 pohárov tekutého moku.