TU SA POZRITE, ČO VYVÁDZAL NA STRIEDAČKE TRÉNER RAMSAY V ZÁPASE S FRANCÚZSKOM

Naši hokejisti viedli gólmi Pavla Regendu a Tomáša Tatara 2:0, no Francúzi v druhej tretine vyťažili z defenzívnych zaváhaní slovenských hráčoov a vyrovnali na 2:2. Ešte pred druhou prestávkou však Samuel Takáč skóroval na 3:2 a rozhodol o slovenskom víťazstve. Počas hry Francúzov bez brankára strelil Regenda poisťujúci štvrtý gól slovenského tímu.

Mnohí očakávali proti Francúzom náročný zápas a to sa aj potvrdilo. Náš piatkový súper hrýzol až do samého záveru. Veľmi dobre si to uvedomoval aj tréner nášho národného výberu Craig Ramsay. Jeho vystupovanie sme počas celého zápasu mapovali. Kanaďan doslova prežíval v niektorých momentoch zápasu muky. Prekvapil najmä tým, keď si u úst vyberal neznámy predmet. VIAC SA DOZVIETE TU