POZRITE SA NA NEČAKANÚ NÁVŠTEVU PRE NAŠICH HOKEJISTOV PRED ZÁPASOM S KANADOU

Slovenskí hokejisti po tesnej prehre s Nemeckom 2:1 čelili v treťom zápase na svetovom šampionáte hviezdami nabitej Kanade. V pondelkovom zápase naši chlapci bojovali so všetkých síl a predviedli veľmi bojovný výkon. Na víťazstvo to však žiaľ nestačilo a prehrali 1:5: Nepomohla im ani mohutná podpora slovenských fanúšikov, ktorí mali na tribúne veľkú prevahu. 
 
Našich chlapcov prišla do Helsínk podporiť vzácna návšteva. Zápas s Kanadou si nenechal ujsť prominentný manželský pár zo Slovenska. Prišli moderátorka Iveta Malachovská s operným spevákom Martin Malachovským. Tomu pred dvoma rokmi diagnostikovali zákernú chorobu. Trpí nevyliečiteľnou roztrúsenou sklerózou. Na verejnosti je ho vídať veľmi zriedka a aj preto je prekvapením, že sa v Helsinkách objavil.
 
Napriek tomu, že čelí ťažkej chorobe, vyzerá na tom zdravotne veľmi dobre, v dobrej fyzickej kondícii. Manželia Malachovskí nedorazili do Fínska sami. Zobrali so sebou aj svoju sexi dcéru Krisitínu, ktorá je manželka nemeckého volejbalistu Adama Kociana. Svojou krásou ohúrila všetkých prítomných.VIAC SA DOZVIETE TU