Pozrite sa, ako sme stretli Kuzminovú na hokeji, si pozrite TU!

Doteraz sledovali pozorne zápasy našich hokejistov, ale posledný zápas s Dánskom už nevideli. „Jasne, že sme všetky stretnutia sledovali, však sme slovensko-ruská rodina. No počas zápasu s Dánskom sme sa presúvali do Bratislavy a tak sme to sledovali len očkom. Hokej v prevedení našej zbornej bol kvalitný. Rusi hrajú výborne a sú určite ašpirantmi na titul. Ale je to len šport, takže ukáže sa až v nedeľu, kto bude napokon vo finále. Určite netreba zabúdať ani na Kanadu. Bol som však milo prekvapený dobrou organizáciou šampionátu, aj tým, ako to zvládala polícia,“ prezradil Daniel Kuzmin.

A čo hovorí Nastin manžel na našich hokejistov? „Chýbalo im jednoducho šťastie. Či už v zápase s Kanadou alebo Nemcami. Je to škoda, pretože hrali veľmi dobrý hokej. Páčil sa mi Tatar a chalani z NHL. Vidno, že to je iná škola. Ale v dobrom svetle sa ukázali aj chalani, ktorí hrajú v našej lige. Hrali na vysokej úrovni,“ vzdal poklonu mladíkom Kuzmin.

Už sa však zrejme na zápas do Bratislavy nedostanú. „Nasťa má teraz dosť povinností so Slovenským olympijským a športovým výborom, takže musí sa tomu venovať. Aj cez víkend má akciu v Prešove, takže nám to už asi nevýjde,“ uzavrel.

Pozrite sa, ako sme stretli Kuzminovú na hokeji, si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO, ktoré chytajú za srdce. Dojímavá bodka za šampionátom: Takto sa lúčil Laco Nagy s kariérou 

Škandál Ribéryho s Benzemom ju preslávil maloletú prostitútku po celom svete: Pozrite, čo robí dnes! 

Na Slovensko ho „dokopala“ manželka. Slovenskí hokejisti sú tichí a odmeraní, ale milujem to tu, tvrdí Ramsay