Po krutej prehre Slovákov s Nemcami, ktorí ešte necelé dve minúty pred koncom tretej tretiny viedli 2:1, odišli naši hokejisti bodovo naprázdno. Na hráčoch bolo badať obrovské sklamanie, pretože spackali mimoriadne dôležitý zápas, ktorý môže rozhodnúť o tom, ktorý z týchto dvoch celkov postúpi do štvrťfinále. Po odchode z arény sa niektorí hokejisti pristavili pri svojich rodinných príslušníkoch, objali ich či dali partnerkám pusy. Následne vyrazili do hotela.
Práve tam sme sa boli pozrieť, ako sa vyrovnávajú s prehrou. „To sa len ťažko bude hádzať za hlavu. Nemôžeme sa však vzdať, ale vyhrať všetky zápasy, čo nás čakajú, a tiež aj dúfať v nejakú pomoc,“ povedal kapitán Andrej Sekera.

Čo sa dialo v hoteli Slovákov si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať:

SATIRÉN Šokujúce zábery zo slovenskej šatne po prehre s Nemeckom: Padali tvrdé facky!

FOTO Američania sa tackali po Košiciach a Nemci oslavovali s nimi: Nad ránom odchádzali so ženami!

FOTO Saganova Katka škrípe v Monaku zubami: TOTO jej sťažuje život v daňovom raji!

EXKLUZÍVNE FOTO Američania a Nemci si vyhadzovali z kopýtka: Pozrite, čo vtedy robili Slováci!
Zdroj: Michal Smrčok