Šteklivé FOTO Sone Obšutovej nájdete v GALÉRII

„Zviedol cudziu ženu, zvedie zlato? Říhu podporuje kráska, ktorú prebral vlastnému hráčovi,“ píše v titulku portál blesk.cz o Říhovi, ktorý má v Česku prezývku „pytliak“.

Štyridsaťročná Soňa fandí Říhovi priamo na tribúne v Bratislave, svojmu milému fandí z VIP-ky, kde púta pozornosť fotografov.

Vzťah zamilovanej dvojice sa pritom začal búrlivo. V čase, keď sa dali dokopy, bola Obšutová vydatá za slovenského reprezentačného obrancu Jaroslava Obšuta. „Verný svojej prezývke „pytliak“ Miloš Říha pred tromi rokmi pytlačil v cudzom revíre,“ informoval pred časom blesk.cz.

Obšutovi však prebral ženu tréner Miloš Říha. Takto si dvojica užíva dnes.
Obšutovi však prebral ženu tréner Miloš Říha. Takto si dvojica užíva dnes.
Zdroj: instagram Soňa Obšutová

Šteklivé FOTO Sone Obšutovej nájdete v GALÉRII

„So Soňou sme sa zoznámili v priebehu môjho pôsobenia v Moskve, kde ma Říha trénoval. Už vtedy mi bolo divné, že kam sme šli, tam šiel aj on. Definitívne sa mi to potvrdilo cez majstrovstvá sveta v Bratislave v roku 2011. Od tej chvíle bolo naše manželstvo zlé. Pokúsili sme sa to vydržať, Soňa otehotnela, ale milenca Říhu sa nevzdala,“ spomínal Obšut, ktorého manželka vyhodila z domu.

„Bolo to v čase, keď som privrel kohútik na účte. Hral som za Zvolen, a pretože som bol zranený, šiel som hrať za Sliač. Soňa mi volala, že mi vyhádzala veci a mám sa odsťahovať. V novembri 2013 som odišiel z domu, lebo naše hádky boli neúnosné. Nechcel som, aby to malý Kristián zažíval.“

To však nebolo všetko. Po rozvode s manželkou čakal Obšuta pravidelne po vyzdvihnutí syna šok. „Pripadá mi neskutočné, že keď si idem vyzdvihnúť syna, tak pán Říha je u mňa doma. Je to človek bez chrbtovej kosti. Ani dva roky po rozvode nie je totiž dom majetkovo vyrovnaný, a tak to idem riešiť súdnou cestou,“ dodal pre náš portál Obšut.

Soňa Obšutová bola vydatá za slovenského hokejistu Jaroslava Obšuta.
Soňa Obšutová bola vydatá za slovenského hokejistu Jaroslava Obšuta.
Zdroj: instagram S.O.

Soňa, ktorá nafotila poriadne šteklivé fotky, sa však bráni. „S manželom nežijeme spolu od decembra 2013, keď opustil rodinu tesne pred Vianocami. Vtedy som bola vo vysokom štádiu tehotenstva,“ tvrdila Soňa, tréner českej reprezentácie Říha jej slová doplnil: „Keď sme sa dali dokopy, oni už spolu dávno neboli,“ bránil sa.

Tak či onak, Obšutova exmanželka „pytliakovi“ Říhovi pomáha zachovať chladnú hlavu a určite k tomu pomáhajú aj jej krivky, ktoré predviedla na odvážnom fotení.

Môže vás zaujímať:

Slovenskí hokejisti po poslednom zápase na MS vypustili paru: Zábava v nočnom klube v Košiciach!

Fanúšikovia na MS neverili vlastným očiam: Obrovský trapas vo fanshope na účet Slovenska!

VIDEO Trapas RTVS na úkor Ladislava Nagya: No mohli mu to urobiť na záver kariéry?

Vysvedčenie pre slovenský tím: Takéto známky sme udelili hokejistom za ich výkony na šampionáte