ČÍM PREKVAPIL JÁGR SVOJU SEXI MILENKU, SI POZRITE V GALÉRII 

Sexi speváčka, ktorú v Česku poznajú pod umeleckým menom Zaelbeth, sa okolo Jágra točí už niekoľko mesiacov. V porovnaní s hokejovou legendou je presne o polovicu mladšia a v jeho kladnianskom klube pracuje ako marketingová špecialistka. Aj preto je jej instagramový profil plný fotografií s klubovou tématikou. Na jednej se napríklad chystá pred zápasom spievať, na ďalšej zase nakrúca reklamný spot, pričom Jágr jej dáva inštrukcie, čo má robiť.

Hokej sa však v súčasnosti pre pandémiu koronavírusu nehrá, a tak rodáčka z Prahy v priebehu uplynulých dní šokovala svojich fanúšikov iným spôsobom. Na svoj účet pridala fotografie s obrovskou kyticou ruží, ku ktorému pridala text „krásne prekvapenie #101“ alebo „ani ju nemôžem uniesť“.

V komentároch sa jej následne viacerí pýtali, či ide o prekvapenie od Jágra, na čo však reagovala mlčaním. V duchu starého a dobre známeho porekadla „Kto mlčí, ten svedčí“ si tak zrejme všetci domysleli, že jeden z najlepších hokejistov českej histórie je do sexi speváčky naozaj zamilovaný. Bude krásna Elizabeth pre Jardu konečne tá pravá?